Kapitálový trh

Veľmi zjednodušene možno kapitálový trh definovať ako súčasť finančného trhu, kde dochádza k pohybu kapitálu prostredníctvom rôznych foriem cenných papierov medzi účastníkmi kapitálového trhu.

Oproti úverovému trhu, kde dochádza k pohybu kapitálu vo forme bankových úverov, a to iba medzi veriteľmi a dlžníkmi, má kapitálový trh výhodu v tom, že tu kapitál existuje vo forme cenných papierov, ktoré je možné vymieňať medzi investormi navzájom. S kapitálom, lepšie povedané s držbou cenných papierov je spojený pravidelný výnos - dividenda v prípade akcií a kupónová platba v prípade dlhopisov, takže ide z pohľadu investorov o žiadaný investičný nástroj. 

Hľadáte spôsob, ako výhodne zhodnotiť svoje úspory? Chcete sporiť, ale neviete na koho sa obrátiť? Láka vás investovanie, ale nemáte čas študovať potrebné informácie a navyše sa obávate, že by ste mohli prerobiť?

kapitálový trh

Investujte rozumne a zhodnoťte svoj kapitál.

Žijeme v čase finančnej neistoty. Ako správne investovať úspory? Ako zhodnotiť vlastné finančné prostriedky a predovšetkým, ako ich uchovať pre budúcnosť?

Poradenstvo a finančné služby

Spolupracujeme s najväčšími bankami a poisťovňami

Našou prioritou je odbornosť, diskrétnosť a ľudský prístup.

Klienti neustále oceňujú naše služby v oblasti administratívy, ekonomického poradenstva a sprostredkovateľskej činnosti, ktorá sa týka služieb, obchodu a financií.

Sledujte nás