Referencie našich klientov sú zrkadlom našej práce.
Naším cieľom je uspokojiť požiadavky každého klienta.

"Som ZŤP a potreboval som uzavrieť PZP, preto som sa obrátil na spoločnosť V-Consulting, a bol som veľmi prekvapený s ich ochotou pomôcť. Preto mám dnes poistku podľa mojich predstáv. A za to im veľmi pekne ďakujem. Môžem V-Consulting len odporučiť.
Július H. - Lučenec

"S V-Consulting mám iba pozitívne skúsenosti, podľa potrieb a aktuálnych preferencií vždy nastavil vyhovujúcu ponuku z oblasti poistenia. Oceňujem predovšetkým rýchle jednanie a ochotu komunikovať aj na diaľku keď z časových, alebo iných príčin nebolo možné osobné stretnutie."
Ján T. - Bratislava

"So službami V-Consulting som spokojný, a to pri riešení životného poistenia, kde mi bolo navrhnutých viac možných alternatív a po konzultácií vybraná najvhodnejšia pre mňa, taktiež v oblasti investovania do podielových fondov mi bolo odborne poradené. Hlavne, by som chcel oceniť profesionálny prístup, odbornosť a ochotu pri hľadaní riešení. V-Consulting môžem len odporučiť."
Martin K. - Pastuchov

"Týmto by som chcela poďakovať spol. V-consulting za prístup s akým riešili moju požiadavku na vypracovanie životného poistenia a najmä vyzdvihnúť ich spôsob komunikácie a trpezlivosť pri vysvetľovaní podrobností o podmienkach poistenia."
Ivana V. - Bratislava

"Oceňujem na firme V-Consulting flexibilitu, profesionalitu a ústretovosť pri poskytovaní finančných poradenských služieb. Mam zato, že disponujú vysokou odbornou fundovanosťou."
Dušan M. - Lozorno

"V-Consulting je jeden z najlepších providerov, s akými som sa stretol. Majú široký rozhľad v poistení životnom, neživotnom, aj majetkovom, rozhľad v investovaní a nových trendoch. Navyše ľudia v ňom sú vždy ochotní promptne poskytnúť odborné poradenstvo. Radosť spolupracovať."
Miroslav P. - Topoľčany

"V-Consulting mi veľmi pomohol pri výbere poistenia môjho 3 ročného syna. Dlho som sa rozhodovala medzi rôznymi ponukami, až tá ich vyhrala. A výber bol správny, čo sa mi potvrdilo, keď synčeka mal úraz. V-Consulting sa snaží pomôcť a informovať má ak sú nejaké nové lepšie možnosti. Nie je to len tak, že sa uzavrie poistka a viac o sprostredkovateľovi nepočujete. Mojim známym som túto firmu odporučila, tak isto bola spokojnosť na ich strane. Momentálne rozmýšľam nad sporením a rozhodne to budem konzultovať s V-Consultingom."
Eva V. - Nitra

"Milí priatelia, V-consulting môžem vrelo odporučiť všetkým záujemcom. Ja som už dva krát dostala najlepšiu ponuku poistenia na trhu za bezkonkurenčné ceny, poradenstvo a odporúčania, ktoré zahŕňali kladné aj záporné stránky produktov, komunikácia na rovinu a  promptné vybavenie sú samozrejmosťou. Som absolútne spokojná!"
Monika O. - Kuzmice

"Dobrý servis, komunikácia a ochota vysvetliť nejasnosti ako i akceptácia mojich požiadaviek s ponúknutým produktom životnej poistky, ako i sporenia som spokojný."
Jozef B. - Levice

"Naša rodina si výborne polepšila, získali sme spoľahlivého konzultanta z V-Consulting na naše problémy, do ktorého sme vložili dôveru aj v iných oblastiach, financie zakrátko narástli a výhľad je perspektívny čo do oblasti sporenia, tak aj oblasti iných. My vrelo len a len odporúčame. Budete určite spokojní.
Nespoliehajte sa len na vlastný názor, nechajte si poradiť, pretože nie je rada ako rada.
"
Ludmila T. - Veľký Krtíš

"Chceli sme s manželom uzatvoriť životné a aj úrazové poistenie kvôli hypotéke. Kamarátka mi odporučila V-Consulting, pretože bolo spokojná s jeho službami.
V-Consulting pristupoval k mojej aj manželovej zmluve individuálne, dokonca nám vypracovali viacero návrhov a predložili viacero možností ušitých doslova na mieru nám obom, keďže obaja sme boli tak trochu  " komplikované " prípady. Takisto sme tejto firme zverili aj povinné zmluvné poistenie nášho auta. Sme nadmieru spokojní a rátame s ním aj do budúcnosti ako rodinným poisťovacím a finančným poradcom."
Jana B. - Nitra

"Potrebovala som obyčajné cestovné poistenie na pár dní, po dobre cielených otázkach a následných radách som sa rozhodla pre celoročné cestovné poistenie platné nielen v EU, ale takmer na celom svete. V-Consulting pristupuje ku každému skutočne individuálne, o čom ma presvedčili práve záujmom o to, či cestujem častejšie a následným "ušitím" cestovného poistenie na mieru."
Petra K. - Bratislava

"Som spokojný s Vašimi službami V-Consulting. Čo sa týka poistiek na autá alebo na úrazové poistenia. Nestretol som sa s takou ochotou pomôcť a poradiť ako
u Vás. Ďakujem za príjemnú spoluprácu a starostlivosť o klienta.
"
Henrich B. - Lučenec

"Keďže moja deravá hlava si spomenula na cestovné poistenie doslova 5 minút pred cestou, stačilo zavolať do V-Consulting, poistená som bola ani nie do minúty
a mohla som cestovať s"istotou". Takisto po šikovnom zaparkovaní mojej sestry stačilo zavolať, poradiť sa čo ďalej, problém bol vyriešený a hlavne bez vrások."
Anika K. - Kráľovský Chlmec

"Prednedávnom nám vykradli chatu, ktorú sme mali síce poistenú na dostatočnú poistnú sumu, napriek tomu sme však dostali od poisťovne len smiešne malé poistné plnenie. Vtedy som sa skontaktovala s V-Consulting, na ktorých som dostala dobré odporúčania. Preštudovali si našu starú poistnú zmluvu a prišli na to, že zmluva je pre nás absolútne nevýhodná, keďže v prípade škody nám vyplatí poisťovňa len určité malé percento a taktiež, že nekryje veľa dôležitých rizík. Pri uzatváraní zmluvy na pobočke poisťovne ma samozrejme na tieto „detaily“ neupozornili  a ja som si ich ako bežný človek neuvedomila a nevšimla.
Preto oceňujem profesionalitu V-Consulting a ich ochotu poradiť. Dnes už máme vďaka  V-Consulting novú poistnú zmluvu, ktorá je výhodná predovšetkým pre nás
a nie pre poisťovňu."
Martina M. - Slovenská Ľupča

Aj Vy môžete pridať Vaše referencie na našu stránku.

Poradenstvo a finančné služby

Spolupracujeme s najväčšími bankami a poisťovňami

Našou prioritou je odbornosť, diskrétnosť a ľudský prístup.

Klienti neustále oceňujú naše služby v oblasti administratívy, ekonomického poradenstva a sprostredkovateľskej činnosti, ktorá sa týka služieb, obchodu a financií.

Sledujte nás

FreeScout