NESTIHLI STE INVESTIČNÚ PONUKU SPOLOČNOSTI IAD? NEVADÍ!

IAD Investments pripravil na záver roka akciu s výnosom minimálne 11%

IAD Investments chŕli akciu za akciou. Pokiaľ ste nestihli investičnú príležitosť platnú od 02.09.2014 nič sa nedeje. Nová akcia s garanciou výnosu 11% platí od 04.12.2014. Táto ponuka je naozaj opäť určená všetkým investorom - klientom, ktorí si chcú postupne budovať svoju finančnú rezervu, o ktorej som písal v tomto blogu, prípadne pre investorov, ktorí sú konzervatívnejší a uprednostňujú skôr nižší výnos, ale prevažne istý.  Realitný fond je samozrejme zaujímavý aj pre skúseného investora, ktorý potrebuje svoje investičné portfólio rozšíriť o fond, ktorý je menej volatilny, a tak diverzifikovať investičné riziko.

K samotnej akcii by som rád uviedol technické parametre. Jedná sa o garantovaný výnos 11% pri dĺžke viazanosti 1100 dní. Oproti minulej akcii IAD dáva možnosť len jedného vstupného poplatku, ktorý je vo výške 3,00% z počiatočnej investície. Výstupný poplatok je 0,00%.


Podmienky pre otvorenie fondu

  • Počiatočný vklad je minimálne 100 EUR
  • Nevyhnutným predpokladom pre nového investora je spísanie žiadosti o vydanie podielových listov podielnika
  • Zaslať zvolenú finančnú čiastku (prípadne viacero čiastok v rozmedzí trvania akcie) v období od 04.12.2014 do 27.02.2015
  • Uviesť špecifický symbol 1111

 

Rád by som dal do pozornosti dva dokumenty, ktoré sú uvedené nižšie. Jeden je akciový leták, v ktorom sú uvedené podrobnosti samotnej akcie. Druhý dokument je verejný prísľub, v ktorom sú zadefinované pravidlá garancie výnosu.

Zimná akcia 11% za 1100 dní Zimná akcia 11% za 1100 dní
Verejný prísľub Verejný prísľub

Túto akciu odporúčam využiť najmä sporiteľom stavebného sporenia, nakoľko ako sme Vás informovali v predchádzajúcom článku ZMENA 3,00% TARIFY NA TARIFU S 1,75% ROČNÝM ÚROČENÍM, Prvá stavebná sporiteľňa sa rozhodla znížiť tarify na starších zmluvách z 3,00% na 1,75%.


Bc. Marek Vitkovský


 

Napíšte nám

 

Poradenstvo a finančné služby

Spolupracujeme s najväčšími bankami a poisťovňami

Našou prioritou je odbornosť, diskrétnosť a ľudský prístup.

Klienti neustále oceňujú naše služby v oblasti administratívy, ekonomického poradenstva a sprostredkovateľskej činnosti, ktorá sa týka služieb, obchodu a financií.

FreeScout